WYKŁADZINY DZIECIĘCE

WYKŁADZINY DYWANOWE DO POKOJU DZIĘCEGO, PRZEDSZKOLA, SZKOŁY, SALI ZABAW, MIEJSC EDUKACYJNYCH.

  • Kolorowe uliczki ze wzorami ruchliwego miasta, czy spokojnej wioski, różnobarwne motylki na fioletowym lub różowym tle, postacie Disneya z najpopularniejszych bajek, baśniowa kraina z domkami na drzewie i zaczarowanymi zamkami, czy plac zabaw z mnóstwem zwierzątek to wzory które idealnie skomponują się w każdym pokoju dziecięcym, czy przedszkolu.

  • Wykładziny dywanowe, belgijskie na podkładzie filcowym z praktycznym płaskim runem świetnie sprawdzają się jako całościowe pokrycie podłogowe ale też mogą być fantastycznym przenośnym dywanikiem dziecięcym.

  • Proponujemy dużo kolorowych wzorów, które dostarczą dzieciom mnóstwo zabawy i mogą mieć też charakter edukacyjny. Struktura wykładziny jest idealna do rozkładania zabawek, puzzli, gier planszowych, czy wyścigów autkami a z drugiej strony bardzo praktyczna do czyszczenia i odkurzania.

  • Wykładziny docinane są z szerokości oferowanych belek i wyceniane w m2. Możemy też przygotować indywidualne wymiary wg Państwa potrzeb mieszkaniowych. Oferujemy również usługę obszycia i montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wykładzin dla najmłodszych. 

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry